بازدید از خبرگزاری جمهوری اسلامی ایران مرکز زنجان (ایرنا)

به گزارش ایرنا، عبدالله جعفری روز شنبه در بازدید از خبرگزاری جمهوری اسلامی (ایرنا) مرکز زنجان با اشاره به اینکه وظیفه خبرنگاران ترویج امید و امیدواری در جامعه است، افزود: جامعه بیش از گذشته به این مهم نیاز دارد و از ایجاد فضای ناامیدی باید اجتناب شود.

وی یادآوری کرد: ایرنا مورد اعتماد نظام و رهبری است و در میان مردم بیش از گذشته شناخته شده است.

جعفری با بیان اینکه بسیج رسانه این استان با هدف عضو گیری از اصحاب رسانه و ارائه خدمات مورد نیاز به گروههای هدف تشکیل شده است، تصریح کرد: هم اکنون ضعف هایی در فعالیت رسانه های این استان مشاهده می شود که ارایه آموزش های لازم در این بخش امری لازم و ضروی است.

نوید کمالی ، بسیج رسانه زنجان ، بازدید از خبرگزاری ایرنا
وی از عضو گیری 100 تا 120 نفر از فعالان رسانه ای این استان خبر داد و گفت: برنامه های مختلفی برای ارتقا سطح معلومات اصحاب رسانه این استان در نظر گرفته که به تناسب اجرا می شود.

رییس بسیج رسانه استان زنجان گفت: توانمند سازی خبرنگاران می تواند شکوفایی و رشد هرچه بیشتر این استان را در بخش های مختلف به ویژه اقتصاد فراهم کند.

وی همچنین از راه اندازی اتاق فکر در بسیج رسانه این استان خبر داد و اظهار کرد: راه اندازی اتاق فکر می تواند بستر مناسبی برای پاسخگویی به مطالبات اقشار مختلف مردم و همسویی با سیاستها و برنامه های دولت بوجود آورد.

جعفری خاطرنشان کرد: بسیج رسانه این استان در مدت کوتاه از فعالیت کاری خود فعالیت های متعددی داشته که فراخوان و عضوگیری از جمله آن به شمار می رود.

نوید کمالی ، بسیج رسانه زنجان ، بازدید از خبرگزاری ایرنا
عضو شورای مرکزی بسیج رسانه استان نیز گفت: استان زنجان ظرفیت های بی بدیلی در حوزه های مختلف دارد و معرفی بهتر آنها می تواند مسیر رشد و پیشرفت را بیش از گذشته تسهیل کند.

نوید کمالی افزود: معرفی ظرفیت های مناطق محروم و همسویی رسانه های استان می تواند بستر رشد و توسعه استان را فراهم کند.

وی خاطرنشان کرد: مدیران مسوول و مدیران عامل رسانه، سردبیران و دبیران، خبرنگاران و گزارشگران، تصویربرداران و عکاسان خبری، مستندسازان خبری، کارکنان فنی رسانه ها، شبکه های توزیع، ناشران و گویندگان خبر و کارشناسان و صاحب نظران می توانند عضو سازمان بسیج رسانه شوند.

نوید کمالی ، بسیج رسانه زنجان ، بازدید از خبرگزاری ایرنا

نوید کمالی ، بسیج رسانه زنجان ، بازدید از خبرگزاری ایرنا

نوید کمالی ، بسیج رسانه زنجان ، بازدید از خبرگزاری ایرنا

/ 3 نظر / 52 بازدید

دایرکتوری تبادل لینک Linc.ir - جایی برای معرفی وبلاگ و وبسایت شما http://www.linc.ir

رضا

جناب مهندس برای چی ار سایت های خبری روستایی حمایت نمی شود ؟

نجاتی

قلمتان سبز و مستدام