نوید کمالی پژوهشگر برتر حوزه فناوری اطلاعات و طب سنتی

به گزارش واحد مرکزی خبر در صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران : چهارمین همایش ملی طب کل نگر با حضور500 نفر از پزشکان ، پیراپزشکان و فعالان و پژوهشگران طب سنتی در مشهد برگزار شد.

نوید کمالی : طب سنتی : طب کل نگر : پژوهشگر برتر : محقق برتر : مولف برتر : کارشناس برتر

طب کل‌نگر شامل 300 نوع روش درمانی گیاهی و شیمیایی است.
در این همایش که دیروز برگزار شد علاوه بر حاضران،2 هزار و500 نفر هم به صورت اینترنتی مخاطب چهارمین همایش طب کل نگر خراسان رضوی بودند.
آقای کریمی دبیرعلمی همایش، تعریف و تشریح ابعاد مختلف طب اسلامی، تشریح طب روحانی وجایگاه آن در درمانهای طب اسلامی ، اهمیت و جایگاه روشهای پیشگیری از بیماری در طب ایرانی و تشریح روش‌های مختلف تشخیص بیماری و مراحل درمانی در طب ایرانی و اهمیت پژوهش در منابع طبی و تالیف مقالات علمی و ارائه به جوامع بین‌المللی را محورهای چهارمین همایش طب کل‌نگر عنوان کرد.
این همایش با همکاری علمی 21 موسسه و سازمان دولتی ، خصوصی و بین‌المللی برگزار شد.
ساختار نظام سلامت ایران ،بررسی موضوع توریست درمانی برای نخستین بار با حمایت وزارت بهداشت در مان و اموزش پزشکی و بازتاب درمانی عنوان مهمترین مقالات ارائه شده در این همایش بود .
در پایان از 25 نفر از پژوهشگران و محققان فعال عرصه طب سنتی و اسلامی از جمله آیت الله ضیائیان و آیت الله تبریزیان در حوزه تالیف و آقایان علی اکبر حسینی و نوید کمالی به عنوان نخستین پژوهشگران طب سنتی تقدیر شد.
برای شرکت کنندگان در این همایش از سوی دپارتمان طب سنتی دانشکده ارمنستان گواهی حضور صادر شد.

/ 0 نظر / 9 بازدید