بازدید از حوزه روابط عمومی استانداری زنجان

در بازدید از حوزه روابط عمومی استانداری زنجان مطرح شد؛
انتظار رهبری از رسانه‎ها تقویت فضای همدلی و هم‌زبانی است

به گزارش خبرگزاری فارس از زنجان، نوید کمالی ظهر امروز در دیدار با مدیرکل روابط عمومی استانداری زنجان با اشاره به اهمیت نقش مجموعه روابط عمومی در تعالی بخشی سازمانی اظهار داشت: مجموعه دولت بدون وجود مراکز روابط عمومی توانمند و پویا قادر به ایجاد و حفظ ارتباط سازنده با مردم نخواهد بود.

وی با اشاره به توجه ویژه رهبری به حوزه روابط عمومی گفت: مقام معظم رهبری بارها در دیدار مسئولان و کارگزاران نظام به اهمیت حوزه روابط عمومی در نظام جمهوری اسلامی اشاره کرده‎ و از آن به عنوان ابزاری برای افزایش اعتماد عمومی به نظام و دستاوردهای آن نام برده‎اند.

مهندس نوید کمالی ، Navid Kamali ، سازمان بسیج رسانه

معاون اجرایی سازمان بسیج رسانه استان زنجان با بیان اینکه دستگاه روابط عمومی نباید صرفا ابزاری تبلیغاتی و خود گوییم و خود بخندیم باشد، افزود: بلکه رسالت روابط عمومی افزایش تعامل و ارتباط بین نهاد خدمتگزار و مردم است زیرا تحقق شعار سال 94 در گرو توجه به این رسالت است.

کمالی با اشاره به حوزه ارتباطات مردمی در دستگاه‎های اجرایی گفت: خوشبختانه حوزه ارتباطات مردمی با بهره‎گیری از فناوری اطلاعات مردم را قادر ساخته است تا در هر مکان و زمانی پیام و دیدگاه خود را به گوش مسئولان برسانند البته نباید به این موضوع دلگرم بود بلکه باید بیش از این ارتباط مردم با مسئولین را تسهیل کرد.

وی با بیان اینکه در حقیقت مسئولان در دسترس مردم نگاهی واقع بینانه‎تر به مسائل و مشکلات مردم و جامعه دارند و اعتماد مردم به ساختار مدیریت نظام را افزایش می‎دهند، افزود: حرکت سفرهای استانی هئیت دولت در سال‎های گذشته مورد تایید و تقدیر رهبری معظم انقلاب است.

معاون اجرایی سازمان بسیج رسانه استان زنجان یادآور شد: نقش روابط عمومی و رسانه‎های سازمانی در فقدان ارتباطات گسترده چهره به چهره مردم و مسئولان برجسته می‎شود زیرا روابط عمومی کار آمد و دلسوز مطمئنا خواهد توانست بیش از پیش خواسته‎ها و انتظارات متقابل مردم و مسئولین را منتقل و منعکس کند.

کمالی تصریح کرد: خوشبختانه با شکل‎گیری تفکر بسیج رسانه امروز شاهد مجموعه‎ای گسترده و پویا از اصحاب رسانه متخصص و متعهد در بدنه سازمان بسیج رسانه هستیم و از این رو و در راستای تحقق اهداف و آرمان‎های نظام مقدس جمهوری اسلامی آماده همکاری و مشارکت با نهادهای خدمتگزار در حوزه تخصصی این سازمان هستیم.

وی در پایان با تقدیر و تشکر از تلاش‎ها و ابتکارات نوین مجموعه روابط عمومی استانداری استان زنجان گفت: امیدواریم در سال جاری دولت و دولتمردان در راستای تحقق گفتمان همدلی و هم‌زبانی اقداماتی عملی و ارزنده را از خود ارائه کنند.

/ 2 نظر / 90 بازدید
سلام www.hostexhibition.com

با سلام به شما دوست عزيز : از سايت من ديدن کنيد براي شما يک پيشنهاد خوب دارم تبديل و بلاگ شما به سايت دائمي هاستينگ رايگان هديه ما به شما با من در تماس باشين يا هو اي دي host_iran هاست,هاست رايگان,هاستينگ,فروش هاست,خريد هاست,سرور مجازي,وي پي اس ---------------------------------------------------- يک سايت جديد براي اپلود فايل ها و عکس ها بدون محدوديت مي توانيد عضوش بشين و تا يک ترا بايت فضاي رايگان داشته با شيد تازه در ازاي دانلود هر فايلتون هم و يا معرفي زير گروه که عضو ويزه سايت شوند پول در بيارين و تا روزانه 20 دلار در امد داشته باشين .... براي دانلود از لينک هاتون لينک مستقيم تو وبلاگتون بزاريد و کلي امکانات ديگه دوست داشتين حتما به ما سر بزنيد سايت ما اين است يادتون نره به جاي دات کام فارسي .com بزنيد updapدات کام با تشکر[گل] [گل]

فهرمانی

یا شاسین مهندس جان امیدوارم بیش از پیش موفق باشی