اصحاب رسانه متعهد و روحانیون با بصیرت قدرت نرم نظام جمهوری اسلامی ایران هستند

کارت خبرنگاری افتخاری به امام جمعه زنجان اهداء شد

نوید کمالی در گفت و گو با خبرنگار موج رسا, اظهار داشت: اهدای کارت و حکم عضویت خبرنگاری افتخاری سازمان بسیج رسانه استان زنجان به نماینده ولی فقیه و امام جمعه زنجان یکی از هوشمندانه ترین اقدامات فرهنگی در عرصه کرامت بخشی به فعالین عرصه خبر و رسانه در این استان است .

وی گفت:باید توجه داشت اصحاب رسانه به عنوان هدایت گران افکار عمومی نقشی ویژه در ایجاد فضای امید بخش در جامعه دارند زیرا تمام تمرکز دشمنان نظام اسلامی در ایجاد فضای یاس و نا امیدی در جامعه است لذا اصحاب رسانه می تواند با نشر اندیشه های سازنده موجبات افزایش دلبستگی های ملت به نظام اسلامی را مهیا نمایند .

نوید کمالی ، بسیج رسانه ، نماینده ولی فقیه ، سازمان بسیج رسانه ، زنجان ، مدیر اجرایی سازمان بسیج رسانه ، حکم خبرنگاری

این مسئول خاطرنشان کرد: مطمئنا توجه به جایگاه والای رسانه و اصحاب متعهد آن می تواند زمینه را برای پویایی بیش از پیش آنان در عرصه خدمت مهیا نماید لذا اقدام ارزشی سازمان بسیج رسانه استان زنجان در هم گام سازی مسئولین ارشد استان با اهداف عالیه این سازمان که با عضویت افتخاری نماینده محترم ولی فقیه در این استان در قالب خبرنگار افتخاری آغاز شده است می تواند علاوه بر تجلی بخشی به جایگاه والای خبر و خبرنگاران آنها را در این مسیر ثابت قدم تر از پیش قرار دهد .

دبیر اجرایی سازمان بسیج رسانه استان زنجان تصریح کرد: در حقیقت رسالت و کارکرد اصحاب رسانه و روحانیت یکسان است زیرا فعالین متعهد و خداجوی هر دو حوزه نقشی مهم در هدایت جریان های فکری تمدن بشری در زیر بمباران تفکرات الحادی و غیر انسانی دارند .

وی افزود: از سوی دیگر روحانیت متعهد به اسلام و انقلاب می تواند با بهره گیری از توان تریبونهای رسانه ای و با شکل دهی خطوط فکری صحیح فضای مساعدی را برای پیشرفت ملی  و محلی مهیا نماید .

کمالی یادآور شد: لذا اقدام سازمان بسیج رسانه در اهدای کارت عضویت خبرنگاری افتخاری به امام جمعه زنجان را می توان اقدامی سنجیده و نمادین در تجلی بخشی وحدت اصحاب رسانه در معنای اصیل آن دانست که روحانیت در آن مقام هدایت گری و جریان سازی را بر عهده دارد.

وی افزود: البته باید از علمای شاخص و برجسته استان و کشور خصوصا ائمه جمعه درخواست کرد که بیش از گذشته در مسیر تعامل با اصحاب رسانه قرار گیرند و از این حوزه برای زمینه سازی تعالی فرهنگی و اجتماعی که مورد تقاضای قاطبه ملت است بهره گیرند .

/ 0 نظر / 36 بازدید