نوید کمالی: مردم قدردان مجاهدتهای خاموش سازمان بازرسی استان زنجان هستند

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا به نقل از مهرزنجان،معاونت اجرایی سازمان بسیج رسانه استان زنجان به نمایندگی از اصحاب رسانه استان با مدیرکل سازمان بازرسی استان زنجان دیدار نمود .

وی افزود در این دیدارافزود :مطئمنا نقش خطیر و برجسته سازمان بازرسی در این فضای همدلی و هم زبانی ، حفاظت از اعتماد عمومی نسبت به نظام و دستاوردهای آن می باشد زیرا مطمئنا نظارتهای مجاهدت گونه این سازمان می تواند مانع از شکل گیری زمینه های فساد اداری و اقتصادی گردد .

نوید کمالی ، سازمان بازرسی استان زنجان ، بازرسی ، حفاظت ، امنیت ، قوه قضائیه ، سازمان بسیج رسانه استان زنجان

کمالی تصریح کرد :خوشبختانه حمایت رهبر انقلاب (حفظه الله) از فریضه امر به معروف و نهی از منکر موجب شده است که کلیه نهادهای خدمتگزار علاوه بر ارتقاء شبکه نظارتی خود زمینه بهبود شفافیت سازمانی را نیز مهیا نمایند که بسیار قابل تقدیر است .

این مسئول با تاکید بر جایگاه بسیج رسانه در هم افزایی بین رسانه های متعهد و متخصص گفت :امروزه با رشد سریع فناوری اطلاعات و ارتباطات ایجاد یک رسانه کار پیچیده ای نیست اما جامعه بیش از تعدد رسانه ها به رسانه های متعهد و دلسوز نیازمند است لذا زمانی که ما مفهوم متعالی بسیج را به رسانه پیوند می زنیم در حقیقت  علاوه بر تکریم رسانه می کوشیم تفکرات ارزشمند و مقدس بسیجی را در عرصه تحصصی رسانه تجلی بخشیم .

وی در ادامه با اشاره به نقش بسیج رسانه در تحقق شعار سال گفت :بسیج رسانه به عنوان محفل رسانه های متعهد و دلسوز و همچنین بنا بر وظیفه ذاتی رسانه ها در ایجاد فضای تعامل سازنده بین ملت و دولت همیشه می کوشد تا به صورت هدفمند و سازنده علاوه بر رصد مشکلات ، زمینه رفع آنها را نیز مهیا نماید .

وی افزود :خوشبختانه نگاه تیزبین و موشکافانه اصحاب رسانه می تواند به عنوان ابزاری نظارتی و موثر در پیشگیری و مقابله با فسادهای سازمان یافته بکار گرفته شود .

نوید کمالی در پایان با تقدیر از مجاهدتهای بی وقفه پرسنل سازمان بازرسی استان زنجان در حفاظت از دستاوردهای نظام گفت :

مطمئنا سال جاری سرشار از مجاهدتهای دوستداران نظام اسلامی خواهد بود لذا امیدواریم در سال جدید و در راستای تحقق منویات رهبر فرزانه انقلاب بیش از پیش شاهد بهره گیری نهادهای خدمتگزار از توانمندیهای اصحاب رسانه متعهد باشیم .

/ 1 نظر / 46 بازدید
رضا زاده

مهندس همیشه موفق و پیروز باشی