نوید کمالی : نشست خبری

خبرگزاری آریا- نوید کمالی دبیر علمی نخستین "سمینار امنیت اطلاعات و شبکه در سازمان" در نشت خبری هم اندیشی با جمعی از مسئولان فناوری اطلاعات دستگاههای دولتی استان خراسان رضوی اعلام کرد : برای اولین بار در سطح استان خراسان رضوی و در راستای تقویت ساختار دفاع سایبری زیرساختهای حیاتی نهاد های حکومتی شرق ایران اسلامی شاهد آموزش دوره های ضد جاسوسی و آشنایی با تهدیدات الکترونیکی سرویسهای اطلاعاتی و سازمانهای وابسته به منافقین خواهیم بود.

نوید کمالی : خبرگزاری آریا
به گزارش خبرگزاری آریا، مهندس نوید کمالی عضو انجمن تجارت الکترونیک ایران افزود : در این سمینار همچنین ما به بررسی حضور بی سابقه رژیم اشغالگر قدس در صنعت فناوری اطلاعات و ارتباطات کشور خواهیم پرداخت .
وی با اشاره به این که امروزه شاهد تشویق کاربران به استفاده از سرویس های پست الکترونیک در سطح رسانه های کشور هستیم افزود : در این سمینار علمی ما تهدیدات مختلف این سرویس و راه کارهای مقابله و ایمن سازی ان را به مدیران فناوری اطلاعات خواهیم .
کمالی در پایان خاطر نشان کرد : که یکی از اولویتهای اصلی این سمینار آموزش کاربردی در کنار تهدیدشناسی فضای تولید و تبادل اطلاعات است تا بوسیله آموزش آشنایی با آخرین تهدیدات امنیتی فضای سایبری و بررسی نقش رژیم صهیونیستی در حوزه جاسوسی الکترونیک و راهکارهای مقابله با آن شاهد تقویت دفاع سایبری کشور باشیم .

/ 0 نظر / 9 بازدید