ریاست شورای اسلامی شهر زنجان در دیدار مسئولین سازمان بسیج رسانه استان زنجان

به گزارش خبرگزاری فارس از زنجان، عبدالله جعفری امشب در دیدار اعضای سازمان بسیج رسانه استان زنجان با رئیس شورای اسلامی شهر زنجان اظهار داشت: سازمان بسیج رسانه از سازمان‎های اقشاری سپاه پاسداران انقلاب اسلامی است که در سه چهار ماه گذشته فعالیت‎های خود را به صورت رسمی در استان آغاز به کار کرده است.

وی با بیان اینکه بخشی از مشکلات این سازمان در استان حل شده است،افزود: ماموریت این سازمان در راستای هم‎افزایی با رسانه‎های ارزشی استان و مامنی برای نیروهای ارزشی است.

شورای اسلامی شهر زنجان ، رئیس شورای شهر زنجان ، نوید کمالی ، Navid Kamali ، بسیج رسانه ، معاون سازمان بسیج رسانه

رئیس سازمان بسیج رسانه استان زنجان با اشاره به اینکه مدیر مسئولان، اصحاب رسانه، گزارشگران تصویری،خبرنگاران، وبلاگ نویسان، مولفان کتاب عضو این سازمان هستند، افزود: امسال نیز برنامه‎ریزی‎های لازم برای اجرای برنامه‎ها انجام شده است.

جعفری با بیان اینکه شعار سال دولت و همدلی انتخاب هوشمندانه‎ای از سوی مقام معظم رهبری است که سازمان بسیج رسانه در این زمینه گام بر می‎دارد، افزود: اصحاب رسانه پل ارتباطی بین مردم و مسئولان هستند که سازمان بسیج رسانه نیز به دنبال ایجاد این همدلی و همزبانی است.

 وی با اشاره به اینکه این سازمان دارای طرح‎هایی برای ارتباط مطلوبتر بین مردم و مسئولان به ویژه سازمان‌های مرتبط با مردم است، خاطرنشان کرد: این دیدارها به این منظور صورت می‎گیرد.

*رسانه‎ها زمینه ساز تحقق شعار سال هستند

معاون اجرایی سازمان بسیج رسانه استان زنجان نیز در این دیدار با اشاره به شعار دولت و ملت همدلی و همزبانی اظهار داشت: سازمان بسیج رسانه تلاش دارد تا با دیدار با مسئولان زمینه تحقق شعار سال را بیشتر فراهم کند.

شورای اسلامی شهر زنجان ، رئیس شورای شهر زنجان ، نوید کمالی ، Navid Kamali ، بسیج رسانه ، معاون سازمان بسیج رسانه

نوید کمالی با بیان اینکه اعضای این سازمان به عنوان ظرفیت‎های بالقوه می‎توانند در این زمینه نقش بسزایی داشته باشند، تصریح کرد: رسانه‎ها قادر به ایجاد فضای همدلی و همزبانی بین دولت و ملت هستند.

وی با اشاره به اینکه رسانه‎ها شکل‎دهنده فضای ارتباطی بین این دو نهاد تاثیرگذار هستند، خاطرنشان کرد: بدون حضور رسانه دولت و ملت از ارتباط موثر و مطلوب با یکدیگر محروم می‎شوند.

معاون اجرایی سازمان بسیج رسانه استان زنجان با اشاره به اهمیت مشارکت بخشی رسانه‎ها در ایجاد فضای همدلی و هم‎زبانی در حوزه مدیریت شهری یادآور شد: رسانه‎ها حلقه وصل بین دولت و ملت هستند که اعضای سازمان طرح‎های کاربردی در این زمینه ارائه می‎کنند.

کمالی با بیان اینکه رسانه‎ها با بهره‎گیری از کانال‎های ارتباطی و اطلاعاتی خود می‎توانند به تقویت پیوند و تعامل ملت و دولت کمک کنند، تصریح کرد: کارکرد بسیج رسانه آوردن مردم به صحنه است تا در فضای مشارکتی شهر مشارکتی را رقم زند.

نوید کمالی ، بسیج رسانه استان زنجان ، شورای شهر زنجان

وی با اشاره به اینکه زمانی که رهبر انقلاب مفهوم ارزشمند همدلی و همزبانی بین ملت و دولت را تبیین می‎کنند، مطمئنا رسالت اصحاب رسانه، پیگیری راهکارهای تحقق آن در عرصه‎ها تخصصی است، تصریح کرد: بسیج رسانه به عنوان محفل رسانه‏‌های ارزشی و متعهد می‎تواند نقشی ویژه در تحقق این گفتمان با تاکید بر توانمندی‎های رسانه‎ای داشته باشد.

نوید کمالی ، بسیج رسانه ، شورای شهر زنجان ، سازمان بسیج رسانه استان زنجان

معاون اجرایی سازمان بسیج رسانه استان زنجان تصریح کرد: امروزه با رشد سریع فناوری اطلاعات و ارتباطات ایجاد یک رسانه کار پیچیده‎ای نیست اما جامعه بیش از تعدد رسانه‎ها به رسانه‎های متعهد و دلسوز نیازمند است.

کمالی با اشاره به جایگاه بسیج رسانه در هم‎افزایی بین رسانه‎های متعهد و متخصص افزود: زمانی که مفهوم متعالی بسیج به رسانه پیوند زده می‎شود، تلاش می‎شود تفکرات ارزشمند و مقدس بسیجی در عرصه تخصصی رسانه تجلی یابد.

وی با اشاره به اینکه مجموعه بسیج رسانه در راستای تحقق اهداف عالیه به ویژه تحقق شعار سال آماده مشارکت و تعامل با مجموعه مدیریت شهری برای ایجاد فضای سازنده همدلی و همزبانی در شهر زنجان است، یادآور شد: تشکیل شورای اطلاع‎رسانی مدیریت شهری زنجان از سوی شورای شهر زنجان می‎تواند مورد توجه قرار گیرد.

بسیج رسانه استان زنجان ، عبدالله جعفری ریاست سازمان بسیج رسانه استان زنجان

مدیر روابط عمومی بسیج رسانه استان زنجان نیز در این جلسه اظهار داشت: رسانه‎ها علاوه بر اطلاع‎رسانی می‎توانند فرهنگ سازی را در خصوص تحقق شعار سال داشته باشند که نهادهای خدمتگزاری از جمله شورای اسلامی شهر می‎تواند در این زمینه تاثیرگذار باشند.

سعید چاجایی از آمادگی سازمان بسیج رسانه برای کمک به شورای اسلامی تاکید کرد و گفت: ظرفیت‎های رسانه‎ای برای پیشبرد اهداف شورا باید بیشتر مورد توجه باشد.

/ 1 نظر / 49 بازدید
سید احمد رضائی

خدا حفظتان کند