پیام تبریک به مناسبت آغاز سال 1393

« بسم الله الرحمن الرحیم »

در سالنامه تاریخی و فرهنگی هر ملت ، ایامی را می توان یافت که با ریشه های وجودی آن جامعه ارتباط ویژه ای دارد و جلوه‌ای از اندیشه و هویت فرهنگی و تاریخی آن جامعه را به نمایش می‌گذارد .

سال نو ، پیام سال نو ، پیام تبریک ، نوید کمالی ، پیام نوروزی ، سال نو مبارک

در حقیقت عید نوروز و کلیه جشن های مربوط به سال نو ملت بزرگ ایران ، بدلیل بهره مندی از درون مایه‌های الهی ، فرهنگی ، اخلاقی و تاریخی و هم چنین مصادف بودن این آئین ملی با تجدید حیات طبیعت و شکفتن دوباره جلوه های  زیبای هستی ، از ویژگی‌های خاصی برخوردار است که آن را از اعیاد دیگر ملل جهان متمایز می‌سازد .

تحویل هر سال جدید خورشیدی فرصتی است تا ما انسان ها به تحول درونی و اصلاح امور روحی ، معنوی ، فکری و مادی خود بپردازیم . تحولی که قلب‌ها را از آنچه غیر خدایی است دور گرداند ، بصیرت هایمان روشن شود ، وجدان هایمان به خود آیند و ما را به سوی تکامل و تعالی سوق دهد و سبب شود تا ما به پرودگار خود بیش از پیش نزدیک شویم .

اینجانب به عنوان سرپرست مرکز پژوهشهای راهبردی شورای اسلامی بجستان  و کوچکترین خادم شهروندان شهر پر گهر بجستان ، حلول سال نو و بهار پرطراوت را که نشانه قدرت لایزال الهی و تجدید حیات طبیعت می باشد را به تمامی هموطنان و شهروندان عزیز بجستان تبریک و تهنیت عرض نموده و سالی سرشار از برکت و معنویت را از درگاه خداوند متعال و سبحان در پناه هدایت و رهبری مقام عظمای ولایت حضرت امام خامنه ای (حفظه الله) برای شما عزیزان مسئلت می نمائیم  .

 

نوید کمالی

سرپرست مرکز پژوهش های راهبردی شورای اسلامی بجستان 

 

/ 2 نظر / 27 بازدید
ناشناس

فرا رسیدن سال نو همیشه نوید بخش افکار نو، کردار نو و تصمیم های نو برای آینده است. آینده ای که همه امید داریم بهتر از گذشته باشد. در سال نو، ۳۶۵ روز سلامتی، شادی، پیروزی و مهر را برای شما و خانوده محترمتان آرزومندم.

قندهاری

دنیا را برایتان شاد شاد و شادی را برایتان دنیا دنیا آرزومندم هر روزتان نوروز [گل][گل][گل]