سالروز تاسیس سازمان بسیج رسانه و برنامه های ستاد بزرگداشت

به مناسبت سالروز تاسیس بسیج رسانه صورت می‌گیرد
دیدار اعضای بسیج رسانه با نماینده ولی‌فقیه در استان زنجان

مدیر اجرایی سازمان بسیج رسانه استان زنجان از دیدار اعضای بسیج رسانه با نماینده ولی فقیه در استان به مناسبت سالروز تاسیس بسیج رسانه خبر داد.

خبرگزاری فارس: دیدار اعضای بسیج رسانه با نماینده ولی‌فقیه در استان زنجان

نوید کمالی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در زنجان با اشاره به 21 دی ماه سالروز تاسیس بسیج رسانه اظهار داشت: فردا سالروز تاسیس بسیج رسانه است و یک سال از فعالیت این حوزه در سطح استان می‌گذرد.

وی تصریح کرد: در این مدت سازمان بسیج رسانه که با هدف ایجاد همگرایی بین اصحاب رسانه شکل گرفته است با تلاش شبانه‌روزی توانسته برنامه‌های مختلفی را برای اصحاب رسانه برگزار کند.

کمالی با اشاره به اینکه فلسفه وجودی بسیج رسانه مقابله با جنگ نرم است، ابراز کرد: این مقابله با جنگ نرم در حوزه رسانه تنها با ایجاد همگرایی بین اصحاب رسانه ایجاد می‌شود.

مدیر اجرایی سازمان بسیج رسانه استان زنجان ادامه داد: در حوزه بسیج رسانه تلاش شده تا در برنامه‌های اجرا شده همه فعالان حوزه رسانه حضور داشته باشد، به طوری که نه تنها برای خبرنگاران بلکه برای مستند سازان‌ و فعالان فضای مجازی در حوزه رسانه برنامه‌های مختلفی داشته است و  تا به حال موفق به جذب 150 نفر از فعالان رسانه‌ای به بسیج رسانه شده است.

وی با تاکید بر اینکه برنامه‌هایی در راستای گرامیداشت سالروز تاسیس بسیج رسانه در نظر گرفته شده است، افزود: پیش بینی شده است برای 21 دی ماه سالروز تاسیس بسیج رسانه، دیداری با نماینده ولی فقیه در استان که با حضور اصحاب رسانه برگزار شود و اهدا نخستین کارت خبرنگاری افتخاری به امام جمعه زنجان به عنوان نماینده علما و روحانیت و نماینده اصحاب بصیرت افزا از دیگر برنامه‌های بسیج رسانه در 21 دی ماه است.

کمالی از دیگر برنامه‌های بسیج رسانه را برگزاری نخستین جشنواره فرهنگی ورزشی اصحاب رسانه دانست و یادآور شد: این جشنواره با حضور بیش از 50 نفر از ورزشکاران عضو بسیج رسانه برگزار خواهد شد و از برترین‌های این رقابت‌ها تقدیر خواهد شد.

گفتنی است، این برنامه که در قالب جشنواره برگزار خواهد شد برای نخستین بار در سطح کشور برگزار می‌شود.

مدیر اجرایی سازمان بسیج رسانه استان زنجان در ادامه از برگزاری کلاس‌های آموزشی برای فعالان آزاد حوزه رسانه خبر داد و افزود: کلاسهای آموزشی برای این افراد در نظر گرفته شده تا برای دفاع از آرمان‌های نظام و اعتقادی خود آموزش‌های لازم را دیده باشند و بتوانند با ادبیات درست و قاطع از آرمان‌های خود دفاع کنند تا هجمه‌ای به نظام  وارد نشود.

وی در پایان بحث اردوهای جهادی برای اصحاب رسانه را مطرح کرد و افزود: اردوهای جهادی برنامه‌ای در راستای جهت‌دهی فکری صحیح به افراد رسانه است و با توجه به بیانات امام خامنه ای (حفظه الله) اصحاب رسانه باید اخباری خوب، مفید و امید بخش مخابره کنند.

/ 0 نظر / 34 بازدید