انتخاب امید بخش ترین دستگاه اجرایی و مدلی که ملی خواهد شد ...

به گزارش خبرنگار بجستان نیوز؛ نظر به عملکرد موفق روابط عمومی نیروی انتظامی شهرستان بجستان در پوشش گسترده عملکرد این نهاد در مقابله با تهدیدات امنیتی از جمله قاچاق مواد مخدر و ایجاد حس ارزشمند امنیت در شهروندان بجستانی از سوی ریاست سازمان بسیج رسانه استان خراسان رضوی از فرماندهی انتظامی این شهرستان تقدیر شد .

نوید کمالی ، بسیج رسانه استان خراسان رضوی ، بجستان ، امید بخش ترین دستگاه اجرایی

در طی این مراسم سرهنگ پاسدار جواد علما ریاست سازمان بسیج رسانه استان خراسان رضوی با اشاره به اهمیت پاسداری از امنیت شهروندان در مقابله با تهدید آفرینان جامعه خصوصا قاچاقچیان مواد مخدر گفت :

سوداگران مرگ با هدف تضییع سرمایه های انسانی جامعه اسلامی خصوصا جوانان قدم به راه قاچاق مواد مخدر می گذارند که اقدامات نیروی انتظامی شهرستان بجستان نمونه ای از مجاهدتهای پاسداران امنیت جامعه اسلامی ما است .

وی افزود :

نیروی انتظامی شهرستان بجستان اثبات نموده است که با تمام محرومیتهای این شهرستان می تواند با اقتدار و هوشمندانه در کنار مدیریت داهیانه از عهده وظایف خود بر آید .

در ادامه نوید کمالی عضو شورای عالی بسیج رسانه استان خراسان رضوی با اشاره به آمار بالای انتشار اخبار مرتبط با عملکرد نیروی انتظامی شهرستان بجستان در رسانه های خبری گفت : با رصدی که در بین عملکرد دستگاههای اجرایی شهرستان در سال جاری داشتیم خوشبختانه نیروی انتظامی امید بخش ترین اخبار را در حوزه عملکرد موفق خود منتشر نموده بود لذا با توجه به اهمیت موضوع لازم دیده شد از مدیریت این فرماندهی با حضور ریاست سازمان بسیج رسانه استان تقدیر گردد .

نوید کمالی ، سواد رسانه ای ، بسیج رسانه ، رسانه امید بخش

وی افزود : امیدواریم نحوه مدیریت سازمانی و نوع تعاملات رسانه ای روابط عمومی نیروی انتظامی شهرستان بجستان به الگویی تاثیر گذار برای سایر دستگاههای اجرایی شهرستان بجستان بدل گردد.

نوید کمالی ، بسیج رسانه استان خراسان رضوی ، سواد رسانه ای

در پایان لوح تقدیری از سوی ریاست سازمان بسیج رسانه استان خراسان رضوی به فرماندهی انتظامی شهرستان بجستان اهداء گردید.

/ 1 نظر / 42 بازدید
یاور

با تشکر از زحمات شما برای بجستان [گل]