مصاحبه :کارکرد رسانه خود گوییم و خود خندیم نیست

به گزارش میدان ۷۲، دبیر نخستین همایش بزرگ رسانه و مقاومت اسلامی با اشاره به درک پایین بعضی از مسئولین نسبت به جایگاه والای رسانه های خبری گفت : متاسفانه شاهدیم بعضی مسئولین توقع دارند کارکرد رسانه صرفا تایید و تمجید باشد در حالی که رسالت رسانه تبیین حقیقت است .

نوید کمالی با اشاره به دیدگاههای سازنده رهبر حکیم انقلاب نسبت به رسانه گفت :خبرنگارانی که صادقانه حقایق مورد تایید نظام را برای مردم بازگو می کنند و در راستای تحقق رسالت حقیقی خویش که همان روشنگری، ایجاد روحیه امید و نقد منصفانه در جامعه است تلاش می نمایند، خادمان بصیرت ارزشمندی برای جامعه هستند.

میدان 72،بجستان نیوز ، نوید کمالی ، حزب الله ، اصولگرا ، Navid Kamali، بجستان ، رسانه ، مخالف ، رسالت

وی افزود : شغل خبرنگار ایجاب می کند که بصورت فرا جناحی و با نگاهی ارزشی و انقلابی صحنه روزگار را رصد کند و با نشر حقیقت علاوه بر تقویت جبهه حق به مقابله با جریان انحراف و نفاق بپردازد .

کمالی تاکید کرد :عده ای درگیر در توهمات سیاسی تلاش می کنند با مصادره رسانه های مستقل از رسانه به عنوان ابزاری برای قدرت جویی بهره ببرند که خوشبختانه وجود فعالین رسانه ای با بصیرت و اصولگرا سد راه این تلاشها شده است .

معاونت فرهنگی هیئت رزمندگان اسلام در شهرستان بجستان گفت : بیداری اسلامی مقابله مردم آگاه با ظالمین در ابعاد مختلف است که این آگاهی از طریق بصیرت ایجاد شده توسط رسانه های صادق شکل گرفته و تقویت می شود .

وی ادامه داد : انتقال مشکلات جاری مردم به مسئولین وظیفه خبرنگاران است گرچه بعضی از مسئولین و گروههای سود جو با این وظیفه مخالفند ولی خوشبختانه جبهه رسانه ای کشور در مسیر درست قرار دارد و با تلاش های مخالفین تغییر مسیر نمی دهد .

کمالی با اشاره به جنگ ناجوانمردانه رژیم صهیونیستی با ملت مظلوم فلسطین گفت: بطور مثال تلاش صادقانه رسانه های متعهد در تمام دنیا خصوصا رسانه های ایرانی رژیم جنایتکار اسراییل رابه وحشت انداخته است و بدلیل بصیرت ایجاد شده در افکار عمومی جهان به این جلادان غاصب شاهد هستیم این رژیم تحت فشار برای توقف جنایات خویش و قبول شکست از جنبش حماس است .

دبیر نخستین همایش بزرگ رسانه و مقاومت اسلامی در پایان با اشاره به منویات رهبر عزیز انقلاب در نقد منصفانه گفت : امیدوارم تشکیل جبهه رسانه ای در شهرستانهای کشور مانند بجستان بتواند فضایی امید بخش و پاسخ گو را برای مردم و مسئولین ایجاد نماید تا با پشتیبانی رسانه ها مردم شریف ایران شاهد تحقق خواسته های برحق خویش باشند .

لازم به ذکر است نخستین همایش بزرگ رسانه و مقاومت اسلامی در تاریخ ۲۳ مرداد همزمان با روز مقاومت اسلامی در شهرستان بجستان با حضور صدها فعال رسانه ای ارزشی و شخصیتهای ملی و استانی برگزار می گردد .

/ 0 نظر / 37 بازدید