توریسم درمانی راهکاری موثر برای تولید سرمایه در اقتصاد مقاومتی است

توریسم درمانی : نوید کمالی : Navid Kamali

نوید کمالی در مصاحبه با خبرنگار باشگاه خبرنگاران مشهد با بیان این مطلب افزود:با توجه به رشد اقتصادی حوزه بهداشت و درمان و حجم بالای تجارت بیش از 1 میلیارد دلاری آن در حوزه توریسم درمانی خاورمیانه و بیش از 45 میلیارد دلاری جهان ,دستاندرکاران حوزهی سلامت و توریست درمانی از سراسر جهان از 9 تا 11 مهرماه سال جاری با شرکت در اولین نمایشگاه و کنفرانس بین المللی توریست درمانی در مسقط پایتخت کشور عمان گرد هم میآیند تا علاوه بر استفاده از فرصتهای موجود در بازار سودآور کشورهای منطقه خلیج فارس و بخصوص کشور عمان، زمینهی ارائهی خدمات در این حوزه را فراهم نمایند.

وی ادامه داد:با افزایش رشد روز افزون سفرهای مردمی به سرتاسر جهان برای یافتن ارزانترین و قابل اعتمادترین روشهای درمانی، بازاریابان و مصرف کنندگان، توریست درمانی را بهترین و مناسبتترین روش ممکن برای دریافت و ارائهی خدمات میدانند.

عضو انجمن تجارت الکترونیک ایران متذکر شد:با توجه به پتانسیل های بالای حوزه بهداشت و درمان کشور و بخصوص حضور دانشمندان برجسته طب سنتی و اسلامی در ایران و بدلیل حضور فعالان حوزه تورسیم درمانی سطح جهان در این کنفرانس و نمایشگاه می تواند فرصتی ارزنده برای معرفی توانمندیهای کشورمان در حوزه توریسم درمانی باشد .

توریسم درمانی : نوید کمالی : Navid Kamali

وی ابراز داشت:در این راستا افراد و شرکتهای مرتبط با حوزه‏ی درمان و صنعت سلامتی در کشور ، لازم است تا نگاهی مدبرانه به صنعت گردشگر درمانی داشته باشند .

کمالی اعلام کرد: نمایشگاه و کنفرانس بین المللی توریست درمانی مسقط در کشور عمان میتواند از یک سو سکویی مناسب را برای شرکت کنندگان و سازمانهای بین المللی فراهم آورد تا بتوانند فرصتهای موجود در بازار عمان را بشناسند و از سوی دیگر، افراد جویای خدمات بتوانند، بهترین، مناسب ترین و با کیفیت ترین ارائه دهندگان این خدمات را شناخته و با آنان ارتباط برقرار کنند. 

/ 3 نظر / 11 بازدید
شبهای بارانی

سوختم باران بزن شاید تو خاموشم کنی شاید امشب سوزش این زخمها را کم کنی آه باران ، من سراپای وجودم آتش است پس بزن باران ، بزن شاید تو خاموشم کنی سلام با شبهای بارانی منتظرم حضورت هستم اگر افتخار بدی و سر بزنی خوشحال میشم

hbaghai

سلام ./. راجع به توریست درمانی خیلی جا دارد کارکنیم./. تاحالاچندین گزارش و مستند تلویزیونی کار کرده ایم اما خیلی جای کار دارد . اگر خواستید./.باماتماس بگیرید. hbaghai

علی صادقی معین

با سلام خدمت آقای کمالی عزیز و تمامی خوانندگان عزیز عرض خدا قوت دارم خدمت دوست عزیزم آقا نوید کمالی. در رابطه با راههای درآمدزایی کشور به غیر از نفت، مطالب خوبی توی این وبلاگ نوشته شده فقط امیدوارم مسئولین به این گونه پیشنهادات و مسائل توجه خاص داشته باشند تا علاوه بر استارت جدی کار، بتونیم میزان عقب موندگی های قبلی رو هم در زمان قابل توجهی جبران کنیم.